Reklama
Reklama

Autor 18:53 Nowości sprzętowe, Żeglarstwo

Platformy Nautibuoy Marine…

… zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku,
a od 2021 produkty tej marki obecne są także
w Polsce. Już w pierwszym roku działalności zdobyły one nagrodę DAME za najbardziej innowacyjny koncept w kategorii „pokładów jachtowych”.

Tekst i zdjęcia: Materiały prasowe firmy Sunseeker Poland.

Produkty Nautibuoy to nie tylko zwykłe platformy, ale różnego rodzaju produkty, które w stylowy sposób przedłużają „beach club”, tworząc znacznie większą przestrzeń dla właściciela jachtu do zabawy i korzystania z kąpieli słonecznych. C-Docks to rodzaje platformy, które są stacjami dokującymi do zabawek wodnych takich jak jet ski, Seabob, etc.

Warto podkreślić, iż platformy Nautibuoy Marine są najwyższej jakości. Klienci najbardziej cenią sobie piankowe wykończenie, pokrycie teakiem oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Dodatkowo wszystkie produkty bardzo łatwo się rozkłada i pompuje w dwie do pięciu minut w zależności od rozmiaru. Wszystkie produkty można także modułowo ze sobą łączyć w dowolne konfiguracje dzięki systemowi „Air toggle”, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo.

Ponadto platformy Nautibuoy są bardzo stabilne i mają wyporność do 800 Kg (w zależności od rozmiaru) dzięki 4 workom o pojemności 37 litrów, które zamontowane są na każdym z czterech rogów platformy. Po rozłożeniu platformy na wodzie, worki te napełniają się wodą i zapewniają najwyższą stabilność.

Produkty Nautibuoy to nie tylko platformy, ale również akcesoria do nich: takie jak leżaki, poduszki pod głowę czy drabinka ułatwiająca wychodzenie z wody. Sama platforma po złożeniu i wypuszczeniu powietrza zawiera bardzo niewiele miejsca i ma specjalne opakowanie do przechowywania, aby nie narażać na zewnętrzne uszkodzenia.

Dystrybutorem Nautibuoy Marine Ltd w Polsce jest firma Sunseeker Poland.

(Visited 80 times, 1 visits today)
Last modified: 7 listopada, 2022
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij