Reklama
Reklama

Firmy czarterowe

Zdajemy sobie sprawę, że w bogatej ofercie czarterowej łatwo się pogubić. Dlatego chcemy stworzyć kompletną bazę kontaktów do wszystkich firm czarterowych działających na polskim wybrzeżu i śródlądziu. Możecie nam tym pomóc, wypełnić poniższy formularz. Po zweryfikowaniu przez redakcję nadesłanych informacji pojawią się one w tabeli.

Firmy czarterowe

Nazwa Strona www Port Akwen
Adria Chartery, Mieczysław Żołądekwww.adria-chartery.com.plGiżyckoKisajno
Aggello, Małgorzata Zalewskawww.aggello.plPiszRoś
Agneswww.agnes.mazury.info.plOŻW Wichrowe Wzgórza, RynRyńskie
Andrzej Stachurski Giżyckowww.stachurski.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Anmar Czarter, Mariusz Żygałłowww.anmar.mazury.info.plAZS Wilkasy k. GiżyckaNiegocin
Arca Yacht, Szymon Dziekońskiwww.arcayacht.plNeptun GiżyckoNiegocin
Armor, Elżbieta Pobożywww.armor.mazury.info.plGiżyckoTajty
Bełbot Yacht Czarterwww.marina.com.plWilkasy k. GiżyckaNiegocin
Biała Mewa Czarter Jachtów Jeziorakwww.zaglowka.com.plport ZG Jeziorak, Iława ul. Sienkiewicza 32Jeziorak
Bielak Czarterywww.bielak-czartery.plŁabędzi Ostrów, Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
Biskajewww/biskaje.plIławaJeziorak
Bluewavewww.bluewave.plWęgorzewo, Giżycko
Borys Jacht, Bogusław Borysewiczwww.borysjacht.plPTTK WilkasyNiegocin
Błękitny Piotruś, Biuro Żeglarskiewww.blekitnypiotrus.pl Stranda, GiżyckoKisajno
Charter Giżyckowww.jachting.mazury.info.pl GiżyckoNiegocin
Cicha Zatokawww.cicha-zatoka.mazury.info.plMikołajkiMikołajskie
CJachtwww.cjacht.plEkoMarina, GiżyckoNiegocin
Cuma Czarterwww.cuma.mazury.info.plStranda, GiżyckoKisajno
Czar Mazur, Jan Kuszczakwww.czar-mazur.plZHP WęgorzewoMamry
Czarter Dla Ciebiewww.czarter4u.plGiżyckoKisajno
Czarter Jachtów Gosikwww.gosik.mazury.info.plLOK GiżyckoNiegocin
Czarter Jachtów Mariusz Sienkiewiczwww.czartery-mazury.euPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Czarter Jachtów Wiesław Rosteckiwww.rostecki.mazury.info.plZHP WęgorzewoMamry
Czarter Jachtów „Jeziorak”, Paweł Szymańskiwww.czarter-jeziorak.plSzałkowoJeziorak
Czarter Jachtów, Mariusz Juhaswww.jagodne.mazury.info.plJagodne k. GiżyckaJagodne
Czarter jachtu 24, Agnieszka Blochwww.czarterjachtu24.euIznota n. BełdanamiBełdany
Czarter Jeziorakwww.czarterjeziorak.comJerzwałdJeziorak
Czarter Sasanka, Ewa Listkiewiczwww.czartery24.plSzałkowoJeziorak
Czartermazury.eu,www.czartermazury.euŁabędzi Ostrów, Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
Czartery Jachtów na Mazurachwww.fursewicz.mazury.info.plStranda, GiżyckoKisajno
Czartery Jachtów, Bartłomiej Pulkawww.jachtczarter4u.comLOK GizyckoNiegocin
Czartery Jachtów, Krzysztof Krajwww.kraj.mazury.info.plWrony k. GiżyckaTajty
Czartery Krajanwww.krajanczarter.com.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Czartery Rosińskiwww.rosinski.mazury.info.plStranda, GiżyckoKisajno
Czartery.czartery.eu. Agnieszka Łukaszewiczwww.czartery.czartery.euPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Delphia 29, Mieczysław Guzwww.delphia29.mazury.info.plWilkasy k. GiżyckaNiegocin
Dido Jacht Czarterwww.dido.mazury.info.plGiżyckoBoczne
Evelynwww.evelyn.com.pl/czarterMarina Evelyn, Bogaczewo k. GiżyckaBoczne
Evita Jacht, Czarter Jachtówwww.evita-jacht.plEkoMarina GiżyckoNiegocin
Fajny Czarterwww.fajnyczarter.plRuciane Nida, Wygryny
Familiantwww.familiant.plGiżyckoNiegocin
Flota Piratów S.C.www.flotapiratow.plWilkasy k. GiżyckaNiegocin
FRAM Palmowska Annawww.fram.mazury.info.plKal k. WęgorzewaMamry
Fregata Czarter, Agnieszka Kownackawww.fregataczarter.plLOK GiżyckoNiegocin
Galindia – Czarter Jachtów, E. Grzymaławww.czarter.mazury.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Gawiński Czarterwww.gawior.euIławaJeziorak
Genaker Czarter Jachtówwww.genaker.plGiżyckoNiegocin
Geronimowww.czartery24.plMigda w SiemianachJeziorak
Giżyckie Omegiwww.gizyckieomegi.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Gwiazda Czarter Jachtówwww.gwiazda.mazury.info.plLOK GiżyckoNiegocin
Horyzont Jacht Czarterwww.horyzont.mazury.plGAT, RynRyńskie
Jacht Czarter, Giżyckowww.jacht.mazury.info.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Jacht Mazury, Eliza Perwejniswww.jachtmazury.plNetta, Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
jacht-czarter-szczecinwww.facebook.com/jachtczarterszczecinSzczecin Marina GocławJezioro Dąbie, Zalew Szczeciński, Bałtyk Południowy
Janusz Suchockiwww.czartery24.plSzałkowo Jeziorak
Jarosław Terebińskiwww.czartery24.plSzałkowoJeziorak
Jaskółka, Yacht Czarterwww.jaskolka.mazury.info.plPrzystań Jaskółka, Iznota k. MikołajekBełdany
JAZ Czarter, Anna i Zbigniew Janowscywww.jazczarter.pl Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
Jeziorakwww.czarter-mazury.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Koncha Jacht Czarterwww.koncha.com.plPTTK Wilkasy, GiżyckoNiegocin
Kork Sail, Czarter Jachtówwww.kork-sail.na-mazurach.pl Wilkasy k. GiżyckaNiegocin
Korsarz Czarter, Andrzej Kłoswww.korsarz.mazury.info.plRynRyńskie
Kowal, Czarter Jachtówwww.czarterygizycko.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
KumKum Czarterwww.kumkumczarter.plWygrynyBełdany
Lech Czarter, Mazurywww.lechczarter.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Madacar, Adam Świdzińskiwww.madacar.mazury.info.plGAT Sośnica, RynRyńskie
Makabo Yachtwww.makabo.mazury.info.plMikołajkiMikołajskie
MAKOwww.makowo.comwww.makowo.comJeziorak
Mamry Jacht Czarterwww.mamry-jacht.plWęgorzewoMamry
Marek GrabowskiZwiązek Gmin „Jeziorak”, IławaJeziorak
Maribo, Rafał Zielińskiwww.maribo.plSzałkowoJeziorak
Mazur Windwww.mazurwind.plBogaczewo k. GiżyckaBoczne
Mix Czarter Krzysztof Ciszewskihttp://mixczarter.pl/Mix Port MamryMamry
MJ Czarter, Małgorzata Jaromskawww.mjczarter.plPrażmowo k. GiżyckaJagodne
MJ Mazurskie Jachtywww.czarter-jachtow-mazury.plU Faryja, Ruciane-NidaNidzkie
Mundi Edmund Jałoszewskiwww.mundi.mazury.info.plAZS Wilkasy k. GiżyckaNiegocin
N Czarterwww.nczarter.plRoyal Giżycko, zat. TraczKisajno
Nadzieja Czarter Jachtów, Mirosław Kowalwww.nadzieja.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Nasz Czarterwww.nasz-czarter.plEkomarina SiemianyJeziorak
Nautika Czarter, Dariusz Kuranowskiwww.nautikaczarter.plMikołajkiMikołajskie
Nawigator XXIwww.marinanawigator.pl Jora WielkaTałty
Netta – B. Gilwww.netta-jachty.plNetta, Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
nordjacht-pl-czarterywww.nordjacht.plHotel TajtyMazury
OCT Olsztyn, Piotr Koziołwww.jachty.olsztyn.plEkoMarina, MikołajkiMikołajskie
Okej Czarterwww.okejczarter.plPTTK Wilkasy k. GiżyckaNiegocin
P.U. Zychwww.zych.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Pawlik Jacht, Piotr Pawlikwww.mój-rejs.plTabat, Wilkasy k. GiżyckaNiegocin
Piraci.com.plwww.piraci.com.plGiżyckoTajty
Przystań Skarbekwww.przystanskarbek.plIławaJeziorak
Przystań „Biskaje” Czarter Jachtówwww.biskaje.plIławaJeziorak
Rainmaker Yacht Clubwww.rainmakeryachtclub.comEkomarina GiżyckoNiegocin
Ralfi Jacht Czarter, Kaziakwww.ralfi.mazury.info.plŁabędzi Ostrów, Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
Rejs Czarter – Antoni Piotrowskiwww.rejsczarter.mazury.info.plNeptun Club, GiżyckoNiegocin
Relax Czarterwww.relax.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Robert Pieńkosz Czarter Jachtuwww.czarterjachtu.comWilkasy k. GiżyckaNiegocin
Robson Charterwww.robsonczarter.pl Wilkasy k. GiżyckaNiegocin
Roman Czarterwww.romanczarter.inet24.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Sails, Michał Pruszyńskiwww.sails.com.plLOK GiżyckoNiegocin
Sedna Yachtswww.sednayachts.plStranda, GiżyckoKisajno
Sowa Jacht, Barbara Sowawww.sowajacht.mazury.info.plGiżyckoNiegocin
Spid Jacht, Paweł Siudzikwww.spid.mazury.info.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Spoko Czarterwww.spokoczarter.mazury.info.plLOK GiżyckoNiegocin
Sport Games, Ireneusz Ślusarczykwww.czarterjachtow.waw.plWęgorzewoMamry
Sports Yachting, Marcin Zychwww.sportsyachting.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Sroka Jacht, Mirosław Srokawww.srokajacht.plGiżyckoNiegocin
Stowarzyszenie Sportów WodnychMOS Iława, baza szkol. młodzieżyJeziorak
Stowarzyszenie Żeglarskie „Wojtuś”www.jeziorak-wojtus.plSiemianyJeziorak
Tarpol Jacht Czarterwww.tarpol.na-mazurach.pl PTTK Wilkasy k .GiżyckaNiegocin
Vector Czarterwww.vector-czarter.plLOK GiżyckoNiegocin
Vector Czarterwww.vector-czarter.plLOK Giżycko, Piękna Góra k. GiżyckaKisajno
VIP Jachtwww.vipjacht.plEkoMarina GiżyckoNiegocin
Windwww.wind-czarter.plWilkasy k. GiżyckaNiegocin
Wioska Żeglarska Mikołajkiwww.wioskazeglarskamikolajki.plMikołajkiMikołajskie
Wodniak Mazury, Andrzej Pietnoczkowww.wodniak.mazury.info.plZHP WęgorzewoMamry
Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego FUNwww.fun.mazury.info.plMikołajkiMikołajskie
Yachtsport Sp. z.o.o.www.yachtsport.plRynRyńskie
Żak Yacht, Elżbieta Żakiewiczwww.zakyacht.mazury.info.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Zefir Jacht Czarter, Andrzej Załęskiwww.zefir-czarter.plPiękna Góra k. GiżyckaKisajno
Żeglarz, Roman Kułdowww.zeglarz-czartery.plGiżyckoNiegocin
ZHP Starogard Gdańskiwww.zhp.starogard.pl/czarter-jachtowSiemianyJeziorak

Dodaj firmę

Nie ma firmy, o której istnieniu wiesz? Pomóż nam uzupełnić listę i dodaj ją poniżej!



Zarządców firm czarterowych, którzy chcieliby bardziej szczegółowo przedstawić swoją ofertę żeglarzom zapraszamy na współpracy! Kontakt: piotr.dalecki@nowezagle.pl lub tel. 600 018 895

(Visited 246 times, 5 visits today)
Last modified: 5 sierpnia, 2020

Komentarze są wyłączone.

Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij