Reklama

O nas

Portal nowezagle.pl powstał w lipcu 2020 roku. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie czytelnikom informacji niezbędnych do bezpiecznego uprawiania żeglarstwa oraz innych sportów wodnych.

Na łamach portalu publikowane są testy i prezentacje jachtów żaglowych i motorowych, artykuły poradnikowe, wyniki regat, opisy akwenów i szlaków wodnych, relacje z rejsów morskich i śródlądowych oraz komentarze i felietony doświadczonych dziennikarzy i żeglarzy.

Zespół redakcyjny tworzą:

Dominik Życki

Redaktor naczelny portalu nowezagle.pl. Dziennikarz specjalizujący się w tematyce techniki i technologii jachtowej. Autor testów jachtów żaglowych i motorowych. Dwukrotny olimpijczyk, mistrz świata w klasie Star, uczestnik regat Sydney-Hobart.

Waldemar Heflich

Zastępca redaktora naczelnego portalu nowezagle.pl. Wieloletni redaktor naczelny Magazynu „Żagle”. Felietonista, autor zdjęć, twórca programów telewizyjnych i audycji radiowych o tematyce żeglarskiej. Od 1988 roku komentator regat olimpijskich.

Wojciech Barszczowski

Były sekretarz redakcji Magazynu „Żagle” oraz szef portalu zagle.com.pl, autor tekstów i zdjęć. Dziennikarz redakcji TVP Sport.

Mariusz Główka

Doświadczony żeglarz, mający na koncie wiele rejsów morskich i oceanicznych. Ma uprawnienia Yachtmaster Ocean wydane przez Royal Yachting Association. Autor poradników żeglarskich oraz artykułów z zakresu techniki żeglowania, locji, nawigacji i astronawigacji.

Marek Zwierz

Oceanograf, meteorolog, informatyk, żeglarz. Przez ponad 20 lat współpracował z Magazynem „Żagle”, publikował też w prasie żeglarskiej w Niemczech. Główne zainteresowania to oceanografia, meteorologia i cruising.

Piotr Dalecki

Szef dziełu reklamy portalu nowezagle.pl. Ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy na polskim rynku branży jachtowej. Ambitny żeglarz, uczestnik rejsów morskich i oceanicznych.

(Visited 4 932 times, 1 visits today)
Last modified: 30 grudnia, 2020

Komentarze są wyłączone.

Partnerzy serwisu

Zamknij