Reklama
Reklama

Autor 04:01 Nowości sprzętowe

Kompleksowy katalog Ronstan: całe wyposażenie jachtowe w jednym miejscu

Niemal wszystkie produkty wyposażenia jachtowego zawiera najnowszy katalog Ronstan, dostępny w formacie cyfrowym. Zestawienie obejmuje pełną gamę produktów Ronstan i Andersen opisanych na 280 stronach z podaniem dokładnej ich specyfikacji.

artykuł sponsorowany

Katalog zawiera osprzęt do jachtów każdej wielkości i każdego niemal typu, począwszy od małych regatówek, przez wyczynowe skiffy i zwykłe jachty turystyczna, na wielkich maksi- i megajachtach skończywszy. W katalogu uwzględniono najnowsze produkty australijskiego producenta, m.in.:

• nowe pozycje w segmencie małych jachtów odkrytopokładowych w postaci bloków serii 20 i 30 przystosowanych do wyższych obciążeń oraz bloków serii 15 i systemów C-Track prowadnic wózków Serii 19;
• Core Blocks dostępne w nowej serii 100 oraz nową gamę bloków z miękkim mocowaniem (SA – Soft Attachment), które zapewniają dużą wszechstronność mocowań, solidność i wydajność w trzech kompaktowych rozmiarach;
• odświeżony asortyment drobnego sprzętu żeglarskiego, zegarków, toreb, rękawic i akcesoriów;
• kabestan Andersen 82-3ST, pierwszy trzybiegowy model tej marki.

Pełna oferta Ronstana jest więcej niż imponująca i ci, którzy lubią przeglądać katalogi w poszukiwaniu ciekawych produktów do swoich jachtów powinni zarezerwować sobie na to więcej czasu – zdecydowanie będą mieli w czym wybierać!

Nowy katalog można przeglądać on-line lub pobrać jako pdf i wyświetlać na urządzeniach elektronicznych.

(Visited 254 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 27 marca, 2021

Partnerzy serwisu

Zamknij