Reklama
Reklama

Autor 18:10 Sport

10. Dobre Regaty o Puchar Slam. Finał GP Pomorza Zachodniego

Koniec września na wodach jeziora Dąbie w Szczecinie upłynął pod znakiem sportowej rywalizacji i świetnej zabawy. Odbyły się bowiem jubileuszowe, 10. Dobre Regaty o puchar Slam, finał Grand Prix Pomorza Zachodniego. W trakcie dwóch dni rywalizacji gr. B Optimista udało się rozegrać aż 7 wyścigów, zaś w grupie Oldboy rozegrano jeden wyścig.

Tekst i zdjęcia mat. pras. Organizatorów

Pogoda dopisała. Było ciepło ( nawet do 22 stopni Celsjusza), Wiatr w sobotę wiał z prędkością 3-5 m/s a w niedzielę 2-6 m/s. Po sobotnich 5 wyczerpujących wyścigach żeglarska brać mogła odpocząć przy ognisku, gdzie oprócz klasycznych kiełbasek pieczony był również chleb. Dzięki naszym zachodnim przyjaciołom była także okazja spróbować wyśmienitego bezalkoholowego ponczu.

W niedzielę podjęto decyzję o przeprowadzeniu kolejnych dwóch wyścigów. Zakończenie imprezy,to oczywiście podium i mnóstwo nagród, których nie zabrakło dla żadnego uczestnika.

Głównym fundatorem była marka SLAM, ale również INS Services, UbeeSailor, ECOPOL czy firma Czygar, która przekazała zestaw steru i miecza.

W regatach wzięło udział 32 zawodników grupy B, w której zwyciężyła Karolina

Gajda, przed Mają Wojciechowską. Na trzecim miejscu podium znalazł

się Mikołaj Basek. W Oldboyach najlepsza okazała się Agnieszka Konys, przed Dawidem Zbroją i Bartłomiejem Olszewskim.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 14 października, 2021

Partnerzy serwisu

Zamknij