Reklama

Autor 21:10 Żeglarstwo

Już w najbliższy weekend KOLOSY!

Pandemia nie przeszkodziła polskim podróżnikom dokonać kolosalnych wyczynów.
Musieli się co prawda wykazać pomysłowością, ale efekty w niczym nie ustępują tym z lat ubiegłych. Kapituła tych wyjątkowych nagród wręczy po raz 24. zasłużone KOLOSY za rok 2021 w dniach 22-24 kwietnia jak zwykle w pięknej hali Gdynia Arena. Zapraszamy
.

W tym roku ze szczególną przyjemnością zapowiadamy to wydarzenie. Nie zabraknie bowiem żeglarskich akcentów i to jakich! Już dzisiaj możemy poinformować, że Super Kolos 2021 trafi w ręce  kpt. Joanny Pajkowskiej za wieloletnią żeglarską karierę, w tym trzykrotne samotne opłynięcie świata pod żaglami, konsekwentne spełnianie żeglarskich marzeń i promowanie żeglarstwa kobiecego. Pani kapitan serdecznie gratulujemy. Usłyszymy również o bohaterach słynnych polskich wypraw żeglarskich: Wacławie Liskiewiczu, który zorganizował i poprowadził pierwszy polski rejs na Spitsbergen oraz Jerzym Knabe, który 65 lat temu jako członek załogi jachtu Śmiały opłynął pod żaglami jako pierwszy polski jacht Amerykę Południową. Wręczone zostaną także nagrody w innych niezwykłych kategoriach, ale o tym już w relacji.
Będziemy bowiem obecni podczas wręczania wszystkich nagród i opiszemy Wam to wydarzenie. Organizatorami 24. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów są: Miasto GDYNIA i Agencja MART. Sponsorem Strategicznym OSPŻiA jest Miasto GDYNIA, a Sponsorem Głównym PORSCHE.

Więcej na: https://kolosy.pl/

(Visited 61 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 26 kwietnia, 2022
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij