Autor 14:30 Żeglarstwo

Warszawski Salon Jachtowy już w czwartek

W dniach 3 – 6 listopada 2022 odbędą się Międzynarodowe targi jachtowe, osprzętu i sportów wodnych. Miejscem tego wydarzenia jest Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Jak powiedział nam organizator, w tym roku będzie rekordowa ilość uczestników reprezentujących wszystkie chyba dziedziny szeroko pojętej branży jachtowej.

Tekst: Piotr Dalecki
Zdjęcia: Mat. organizatora

Swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, houseboatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Prezentują się również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszyscy miłośnicy nurkowania znajdą coś dla siebie w specjalnie przygotowanej dla nich strefie, gdzie czeka sprzęt nurkowy, wyprawy nurkowe, szkoły nurkowania.

Zapowiedziano również wiele atrakcji i premier jachtów. Przez cztery dni będzie można słuchać ciekawych prelekcji, wykładów oraz wziąć udział w cyklu kilku paneli dyskusyjnych. Szczegółowy plan konferencji na https://boatshow.pl/konferencja-boat-show/
Nasza redakcja będzie miała okazję wręczyć nagrodę im. Leonida Teligi kpt. Krzysztofowi Baranowskiemu. Odbędzie się to pierwszego dnia targów o godzinie 12.00. Już teraz zapraszamy serdecznie na to wydarzenie.

Największa w Polsce powierzchnia wystawiennicza, daje nieograniczone wręcz możliwości prezentacji oferty dla uczestników Poland Boat Show. Pierwsze dwa dni są dniami branżowymi w których kluczowym elementem będą kontraktacje i rozmowy w specjalnej strefie VIP. Weekend już pod znakiem szerokiej widowni.

Liczymy na niezapomniane wrażenia, świetną zabawę a przede wszystkim owocne transakcje.

Targi czynne w godzinach 10.00-17.00
Spotkajmy się!

(Visited 235 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 9 listopada, 2022

Partnerzy serwisu

Zamknij