Reklama

Autor 20:18 Żeglarstwo

35. Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej w Gdyni [wideo]

Gdynia – żeglarska stolica Polski, była miejscem, gdzie w roku 1986 narodził się Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej, łączący muzyczne tradycje z pokładów dawnych żaglowców ze współczesną muzykę morza.

Jubileusz trzydziestopięciolecia Festiwalu, to okazja do szczególnych koncertów. W tym roku wracamy do formuły, w której odbywają się one w różnych miejscach Gdyni. Jednym z takich miejsc jest pokład “Daru Pomorza”.

Zapraszamy 31 lipca na piątkowy, wieczorny koncert z gdzie sceną XXXV BFPM będzie pokład “Daru Pomorza”, który w tym roku obchodzi 90-lecie żeglowania pod polską banderą. Wystąpią: Marek Szurawski, CZTERY REFY i KLANG.

W sobotę 1 sierpnia o godz.17.00 zapraszamy do Muszli Koncertowej w Gdyni, gdzie odbywać się będzie drugi dzień Festiwalu. Wystąpią: Mirosław „Koval” Kowalewski, DRAKE, Ryszard Muzaj i Marek Szurawski oraz ATLANTYDA.

Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej jest jedną z najstarszych tego typu imprez w Polsce, zawsze niebiletowaną, otwartą dla publiczności. Mamy świadomość sytuacji epidemiologicznej, dlatego wszystkich, którzy znajdą się okolicach wydarzenia prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu niezbędnego przy – COVID-19.

Materiał prasowy BFPM

(Visited 345 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 27 września, 2020
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij