Reklama
Reklama

Autor 12:00 Żeglarstwo

Stawiamy nowe żagle!

Les Voiles de St. Tropez 2008

Żeglarstwo to nasz cały świat! Jest hobby i sposobem na życie. Gdy rozpoczęliśmy kariery zawodowe, okazało się, że wszystkie drogi prowadziły nas nad wodę i pokłady łódek. Jesteśmy w różnym wieku, mamy różne doświadczenie zawodowe, ale łączy nas wspólna pasja!

Startujemy z nowym projektem medialnym – portalem nowezagle.pl. Chcielibyśmy, aby stał się on miejscem, w którym pasjonaci sportów wodnych dowiadywać się będą o nowościach współczesnej techniki i technologii jachtowej, zapoznają się z prezentacjami najnowszych jednostek z napędem żaglowym i motorowym. Będzie to miejsce publikacji testów jachtów, które kupujemy, spełniając marzenie życia, lub czarterujemy na wakacyjny rejs.

Będziemy zamieszczać propozycje rejsów czarterowych na Morzu Śródziemnym, po ciekawych zakątkach Bałtyku, Morza Północnego i na wielu innych akwenach.  Przedstawimy aktualną prognozą pogody na najbardziej uczęszczanych wodach, począwszy od Mazur i Zatoki Gdańskiej. Doświadczeni żeglarze i motorowodniacy – zarówno nasi stali autorzy, jak i specjalnie zaproszeni – będą doradzać, jak bezpiecznie pływać i po jakich akwenach. Podzielą się wiedzą o przygotowaniu sprzętu oraz jego bezpiecznej obsłudze i serwisowaniu.

Na łamach portalu nie zabraknie wiadomości dotyczących szkoleń i uprawnień niezbędnych do uprawiana sportów wodnych. Przeczytacie także felietony znanych żeglarzy i publicystów. Będzie to miejsce wymiany zdań na temat problemów współczesnego żeglarstwa. Znajdziecie tu informacje o portach i przystaniach od Soliny, przez Mazury po Bałtyk. Nie zabraknie także relacji z najpopularniejszych regat i wydarzeń sportowych w kraju i zagranicą.    

Wielu z nas przez lata publikowało na łamach magazynu “Żagle”, a ponieważ mający 61 lat tradycji tytuł został “zwinięty”, my stawiamy nowe żagle, w postaci portalu internetowego nowezagle.pl Niech łączy nas wspólna pasja! 

Redakcja nowezagle.pl

(Visited 667 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 września, 2020
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij