Reklama

Autor 21:16 Żeglarstwo

Studenckie koło naukowe NextGen.PM z Akademii Leona Koźmińskiego: akcja dla dzieci

Niezwykle wartościowa inicjatywa powstała w kooperacji studenckiego koła naukowego NextGen.PM z Akademii Leona Koźmińskiego oraz „Bambini Racing” profesjonalnej drużyny kartingowej dla najmłodszych kierowców. Celem akcji jest zbiórka na finansowe wsparcie warszawskich domów dziecka.

Tekst: Piotr Dalecki

Nie są narzucane żadne kryteria dotyczące celów na jakie wykorzystane będą zebrane fundusze – chodzi o bieżące potrzeby domów dziecka. Zebrana kwota rozdysponowana będzie po równo dla każdej z placówek, a one same już zadecydują o ich wykorzystaniu.
W akcję szybko zaangażowały się też inne podmioty, w tym bliskie naszemu środowisku Fundacja „STS Fryderyk Chopin” i firma „3OCEANS”, która m.in. licytuje prawdziwą „perełkę”. A mowa o rejsie w ramach „Niebieskiej Szkoły” na pokładzie żaglowca STS „Kapitan Głowacki” na trasie Malaga – Cabo Verde. Do wylicytowania jest także trening biegowy z Kosmą Kulczyckim i zaproszenie na podniesienie bandery na wspomnianym STS „Kapitan Głowacki”, wraz z najnowszym egzemplarzem magazynu „Żeglarstwo”. Spieszmy się , bo to już jutro.

najnowszym egzemplarzem magazynu „Żeglarstwo”. Spieszmy się , bo to już jutro.

Prosty, ale jakże szczytny cel zmobilizował również podmioty z innych branż. Licytowane są vouchery na pobyt w ekskluzywnych polskich kurortach od morza po Tatry, czy przejażdżka Ferrari z wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego.

KOSMA KULCZYCKI: „Wspólnie uznaliśmy, że oprócz projektów na rzecz społeczności Akademii Leona Koźmińskiego chcemy stworzyć wartość dla osób spoza Akademii. Chcemy, by nasze inicjatywy miały realny wymiar. Fundacja STS Fryderyk Chopin, organizator Niebieskiej Szkoły, cieszy się, mogąc być częścią tej akcji charytatywnej”.

Kosma Kulczycki – Przedstawiciel akcji z ramienia Fundacji “STS Fryderyk Chopin”

Zbiórka dla dzieci jest organizowana na fundację “Dogonić Marzenie”Jest oficjalna zgoda na utworzenie zbiórki od podmiotu zarządzającego fundacją, a wspomniane placówki mają pełną wiedzę na temat akcji, na którą wyraziły zgodę.

Licytacje i możliwość wpłat znajdziecie pod poniższymi adresami:
WIOSNA Z KARTINGIEM: http://www.wiosnazkartingiem.pl
POMAGAM.PL: https://pomagam.pl/f73wdw

(Visited 87 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 30 maja, 2024

Partnerzy serwisu

Zamknij