Reklama

Autor 00:43 Żeglarstwo

Warszawski Salon Jachtowy: szerokie wody biznesu

W dniach 5-7 listopada 2021 będziemy świadkami kolejnej odsłony Międzynarodowych Targów Jachtów i Sportów Wodnych na terenie Ptak Warsaw Expo. Jachty od dawna są symbolem luksusu i prestiżu. To choćby James Bond, chcąc zregenerować siły po ciężkiej misji, wypoczywa na luksusowej łodzi. Jednak nie tylko twórcy filmowi sięgają po atrybuty luksusu. Szczęśliwie w codziennym życiu, posiadanie jachtu również gwarantuje jego właścicielom pełen komfort. I to niezależnie od tego, czy wcześniej ratowali świat… czy też po prostu ciężko pracowali.

Tekst i zdjęcia mat. pras. organizatorów

Zanim wypłyniemy w rejs

Hale targowe Ptak Warsaw Expo to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Ich rozmiary i funkcjonalność umożliwiają prezentację wielkowymiarowych sprzętów i pojazdów w jednym czasie i miejscu. Co więcej, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym przez organizatorów, wszystkie firmy wystawiają się w specjalnie dla nich zaaranżowanych stoiskach. Hale Ptak Warsaw Expo wyglądają dzięki temu wręcz jak studia filmowe, pozwalające odwiedzającym wyobrazić sobie podróż swoim wymarzonym jachtem.

Wyjątkowe oferty

Czego po Warszawskim Salonie Jachtowym możemy oczekiwać w tym roku? Podczas trzech dni zaprezentuje się 150 producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, houseboatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Obecne będą również firmy oferujące czartery oraz ubezpieczenia i leasing.

Odwiedzający i wystawcy

Wśród wystawców swoją obecność zapowiedziały m.in. firmy: Power Boats Poland, Prime Marine, Nautica Boats Service, Eco Marine, Pegazus Boats, Skyboat, Performance Marine, Super Yachts, Parker Poland, TES Yacht, Antila Yachts, Marine Works, Eljacht i Vetus. Na wydarzenie zarejestrowała się rekordowa liczba prawie 13 tysięcy odwiedzających. Wszyscy uczestnicy mają wyjątkową możliwość poznania najnowszych trendów w branży oraz zawiązania intratnych i prestiżowych relacji biznesowych

Nowe trendy

Wszyscy, którzy odwiedzą tegoroczny Warszawski Salon Jachtowy z całą pewnością będą mieli okazję rozważyć nowe sposoby wypoczynku. Już od pewnego czasu wiele osób rezygnuje z odwiedzania zatłoczonych miejsc i wybiera indywidualne formy relaksu. Alternatywą są tutaj właśnie jachty lub kampery które również będziemy mogli podziwiać podczas wystawy. Zakup łodzi jest także niezwykle kuszącym sposobem inwestycji pieniędzy. Aby dobrze się do niego przygotować, trzeba porównać oferty różnych producentów, porozmawiać ze specjalistami oraz zapoznać się z trendami, które dopiero nadejdą. Warszawski Salon Jachtowy umożliwia nam to wszystko. Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie.

Więcej info na stronie: www.warszawskisalonjachtowy.pl

(Visited 346 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 15 listopada, 2021
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij