Reklama
Reklama

Autor 11:42 Polecane

Znamy termin POLBOAT YACHTING FESTIVAL 2023.

Po spektakularnej trzeciej edycji Polboat Yachting Festival, czas na kolejną odsłonę imprezy. W terminie 27-30 lipca 2023 r. tradycyjnie w Marina Yacht Park w Gdyni, należącej do Grupy PHN, odbędą się po raz czwarty największe w Polsce targi jachtowe na wodzie – POLBOAT YACHTING FESTIVAL.

Tekst: Materiały organizatora

Swój udział w tegorocznej edycji zapowiedziały już czołowe polskie stocznie, m.in. Sunreef Yachts, Galeon Yachts, Parker Poland, Northman i Balt-Yacht.

Oprócz wystawy jachtów organizatorzy po raz kolejny przygotowują atrakcyjny program festiwalu, w którym na pewno nie zabraknie pokazów na skuterach wodnych przygotowanych przez Taurus Sea Power, pokazów flyboardowych mistrzowskiego teamu Fly-board.pl oraz wieczornej Gali z ceremonią wręczenia Gdynia Polboat Awards.

Odwiedzający będą mogli wziąć udział w bezpłatnych rejsach jachtami żaglowymi i łodziami motorowymi – w ramach akcji Zostań Wodniakiem.

Na stronie  https://yachtingfestival.pl/ dostępne są już aktualne – Cennik dla Wystawców oraz Regulamin uczestnictwa w tegorocznej edycji. Do pobrania jest już także Formularz zgłoszeniowy.

Zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania powierzchni na wodzie i na lądzie, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i bardzo duże zainteresowanie firm, również zagranicznych.

Już niebawem będziemy informowali o kolejnych Partnerach, patronach medialnych i atrakcjach związanych z tegoroczną edycją POLBOAT YACHTING FESTIVAL.

Na koniec możemy jeszcze zdradzić, że w tym roku ponownie spodziewamy się grupy zagranicznych dziennikarzy, tym razem najprawdopodobniej będą to jurorzy konkursu Best of Boats.

Festiwal pozostaje imprezą otwartą i niebiletowaną. Czekamy na Was!

(Visited 63 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 22 stycznia, 2023

Partnerzy serwisu

Zamknij