Reklama
Reklama

Autor 22:22 Testy i prezentacje

Marim: Nowe laminatowe łodzie do sportu i rekreacji

W ubiegłym miesiącu przedstawiliśmy Wam łodzie wykonane z aluminium. Dzisiaj czas na laminatowe łodzie Marim. Mazuria buduje łodzie w zasadzie od podstaw. Doświadczony zespół odpowiada za budowę, montaż elementów wyposażenia oraz dobór odpowiedniego silnika.

ADVERTORIAL
Tekst i zdjęcia: Materiały firmowe.

Producent prowadzi autoryzowany serwis silników Suzuki i Honda, co pozwala na wykonywanie nie tylko montażu ale również przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. W sytuacjach awaryjnych mobilny zespół dojeżdża do klienta w celu usunięcia awarii. Kompleksowo dobierany jest osprzęt niezbędny do uruchomienia i użytkowania wybranego silnika. W ofercie firmy jest ponad to sprzedaż i serwis silników stacjonarnych marek Lombardini i Craftsman.

Marim 700 Party

Prezentowana łódź rekreacyjno – spacerowa w stylu retro zaprojektowana jest dla 12 osób. Może być napędzana silnikiem diesla o mocy od 27 do 80 km. Solidny, sztywny dach umożliwia zamontowanie rolowanych, bocznych przysłon przeciwdeszczowych i przeciwwietrznych co umożliwia korzystać z łódki nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Niezbędne wyposażenie i sprzęt ratunkowy schowany jest w pojemnych, zamykanych bakistach. Jednostka ma znakomite parametry nautyczne i charakteryzuje się małym zużyciem paliwa.

Łódka Porto 555

Łódź sportowa, spacerowa i robocza.
Posiada certyfikat Polskiego Rejestru Statków – zaprojektowana dla 8 osób w klasie  D lub 7 osób w klasie C. Jednostka bardzo stabilna na wodzie, również w trudnych warunkach. Znakomicie sprawdza się w uprawianiu sportów wodnych – narty, deska, banan, dlatego Porto 555 to doskonała inwestycja. W firmie czarterowej zapewni pewny zysk dla właściciela. Wyposażona jest w nowoczesny 100 konny silnik zaburtowy Suzuki DF100B z manetką topową i panelem wielofunkcyjnym pokazującym obroty, trim, położenie silnika, temperaturę, zużycie paliwa, napięcie. Posiada hydrauliczny układ sterowania z kierownicą na pulpicie sterowniczym, zbiornik paliwa o pojemności 100 litrów, pompę zęzową z automatem, oświetlenie nawigacyjne, relingi nierdzewne, owiewkę oraz pokłady Wilks Dek-King.


Obydwa modele doskonale uzupełnią każdą wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Szczegółowe informacje:
tel. 89 678 94 16, e-mail artur@mazuria.com
https://marim.com.pl
Biuro czynne w dni robocze od godz. 8.00 do 16.00.
Mazuria Krzysztof Zawistowski
Galiny 2, 11-214 Galiny

(Visited 155 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 14 marca, 2022
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij