Reklama

Autor 10:07 Testy i prezentacje

CS700 S. Lider popularności ze stoczni KARNIC

To już trzecia odsłona poświęcona jachtom ze stoczni KARNIC.
Prezentujemy jeden z najpiękniejszych obecnie jachtów na rynku. O wyjątkowej dbałości o detale już pisaliśmy. Dotyczy to bowiem wszystkich modeli tej serii.
Nie inaczej jest z jachtem KARNIC CS700 S

Advertorial: Materiały firmowe Go2Boat

Komfort, elegancja i funkcjonalność.

Pomimo oznaczenia „700” w odróżnieniu od jednostek konkurencyjnych ten model mierzy prawie 8m. Długi, praktycznie równoległy do linii wody kadłub oraz masywna dymiona owiewka o mocno ciętych krawędziach nadają mu wyjątkowej i dynamicznej sylwetki. Na pokładzie czekają na użytkowników pięknie, elegancko obszyte, dwukolorowe tapicerki i ekskluzywne dekoracyjne wstawki. Liczne schowki, półki, uchwyty na kubki oraz wyposażenie, modyfikowalne siedziska i bezpieczne przejścia burtowe w obydwu kierunkach docenimy za każdym razem wchodząc na pokład.

Wiele opcji układu siedzisk rufowych wraz z przesuwną „kanapą” tył/przód w specjalnych prowadnicach umożliwia różne kształtowanie i zagospodarowanie przestrzeni kokpitu. Wielki pokład słoneczny na dziobie z regulowanymi oparciami łóżek zachęca do korzystania ze słońca a nowoczesny, ozdobny i niezwykle użyteczny kambuz spełni oczekiwania każdego amatora kuchni i gotowania. Udając się na spoczynek wchodzimy pod pokład, gdzie czeka wygodna, obszerna kabina w wersji 2+1 oraz stolik. Bez wątpienia kilka osób spędzi tam miło i wygodnie czas.

Konstrukcja

Stocznia produkująca jacht KARNIK CS700 S, to duży i nowoczesny zakład. Na przestrzeni wielu lat zdobyła ogromne doświadczanie w procesach produkcji CNC, doskonaląc swoje produkty i stawiając na jakość, powtarzalność i bezpieczeństwo.
Kadłub zbudowany jest całkowicie z kompozytowej konstrukcji z wtryskiwanej pianki i odpornym na osmozę poszyciem winyloestrowym. Proces produkcyjny jest w pełni monitorowany z zastosowaniem technologii wtrysku dla wszystkich małych elementów kompozytowych. W kokpicie zastosowano antypoślizgową powierzchnię podłogi optymalizując w ten sposób bezpieczeństwo jej użytkowników.

Wyposażenie

 • Na wyposażenie jachtu KARNIC CS700 S składają się:
  Pakiet bezpiecznych urządzeń elektrycznych z oświetleniem nawigacyjnym, klaksonem morskim i automatyczną pompą zęzową.
 • Rolka kotwiczna i specjalne wgłębienie na opcjonalną windę kotwiczną.
 • Wytrzymałe, nierdzewne, stylizowane knagi na dziobie i rufie oraz spawane relingi, okucia pokładowe i zawiasy ze stali nierdzewnej.
 • Wpuszczane głośniki kokpitowe klasy morskiej, zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych.
 • Ergonomiczna konsola dla sternika z kieszeniami i uchwytami na napoje.
  Ekskluzywna kierownica skórzana Karnic
 • Przełączniki elektryczne klasy morskiej, kompas, media/odbiornik, gniazda USB i 12V.
 • Stylizowana szyba przednia konsoli o podwójnej krzywiźnie z nierdzewną poręczą o owalnym przekroju.
 • Na rufie wnęki pod siedzeniami dla dodatkowego przechowywania wyposażenia
   i lepszego dostępu do zęzy.
 • Boczne kieszenie do przechowywania w kokpicie
 • Przestronna kabina do spania dla dwóch osób dorosłych
 • Schowek w kabinie pod podłogą i kieszenie na poduszki oparciowe
 • Ster strumieniowy i morska toaleta są atutami nie do przecenienia.
 • Wbudowany zbiornik wody pozwalający na dłuższe przebywanie na jachcie

Podsumowanie

KARNIK CS700 S, to kwintesencja elegancji, ergonomii i znakomitego połączenia tych cech z funkcjonalnością wszystkich elementów. Jego oryginalność i świetny wygląd wpisuje tą jednostkę na listę elity jachtów motorowych tej długości. Decydując się na KARNIK CS700 S, z całą pewnością często będziemy obiektem zazdrosnych obserwatorów.

(Visited 401 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 15 stycznia, 2023

Partnerzy serwisu

Zamknij