Reklama
Reklama

Autor 10:16 Testy i prezentacje

Nautic 30: Harmonijne i dynamiczne oblicze

Ubiegłoroczna premiera jachtu Nautic 30, to półślizgowy spacerowy jacht motorowy, który zdążył już zachwycić motorowodne środowisko swoim dostojnym ale dynamicznym jednocześnie wyglądem. Projekt wdrożony na rynek dzięki pomysłowi i staraniom Go2boat s.j. we współpracy z Krzysztofem Smagą prezentuje doskonale połączone linie kadłuba, pokładu i dachu, czego efektem jest dynamiczna i piękna bryła jachtu.

ADVERTORIAL
Tekst: Piotr Dalecki
Zdjęcia: Mat. firmowe Go2Boat

Śmiało można postawić tezę, że opisywana jednostka ma charakter ponad pokoleniowy. Spełnia bowiem oczekiwania zarówno młodego użytkownika, który z pewnością docenia nowoczesny, dynamiczny styl i wygląd, jak również tych zwracających szczególną uwagę na funkcjonalność, wygodę i wszelkie praktyczne udogodnienia podczas pobytu na jachcie.

W końcu chodzi o relaks

Nautic 30 nie jest jednostką przeznaczoną do pracy. Jej zadaniem jest dostarczenie armatorowi i jego gościom maksimum przyjemności z pobytu i pływania. Niezwykle wygodny kokpit i duża powierzchnia kąpielowej platformy będą wymarzonymi miejscami do wspólnego biesiadowania dla całej załogi. Świetne rozplanowane siedziska w kokpicie dla załogi oraz eleganckie stanowisko dla sternika, umożliwiają pełną integrację nawet podczas żeglugi. Kokpit jest świetnie skomunikowany obustronnie z dziobowym pokładem jednostki, na którym zaprojektowano komfortowe siedziska wyprofilowane w pokładzie. Szerokie, bezpieczne półpokłady są niezwykle funkcjonalne i nie stwarzają najmniejszego problemu w przemieszczaniu się pomiędzy wszystkimi częściami jachtu. Nikt nie musi też schylać się pod dachem. Skośny ale wysoko usytuowany dach nie przeszkodzi nawet tym najwyższym użytkownikom. Opcjonalnie dostępny grafitowy dach dodaje szyku tej nowoczesnej jednostce.  Lewy półpokład prowadzi bezpośrednio na platformę rufową, której wysięg to blisko 90cm. Zapewnia to bardzo wygodne wejście z pomostu.

Pod pokładem

Za sprawą całkowitej, blisko 3-metrowej szerokości jachtu, przestrzeń pod pokładem przywita każdego przytulnością, elegancją i wygodą. Jedna z dwóch na jachcie, asymetryczna kabina dziobowa zapewnia lepszą komunikację i większe wykorzystanie miejsca na cześć wypoczynkową za stołem. Kabina rufowa o imponującej szerokości ponad 150cm gwarantuje nie tylko wygodny nocleg i wypoczynek, ale także dzięki jej poprzecznemu rozplanowaniu posiada tak bardzo ważną przecież powierzchnię magazynową/techniczną. Znajduje się ona za jej ścianką w rufowej części.

Całe wnętrze jest świetnie doświetlone za sprawą dużych i przejrzystych okien. Mesa i kabiny wyposażone w szereg praktycznych szafek, wnęk i półek, precyzyjnie i ręcznie  wykonanych z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości. Już na pierwszy rzut oka widać dbałość o wszystkie elementy wyposażenia i detale.


Podsumowując mamy do czynienia z bardzo uniwersalną jednostką która z całą pewnością zadowoli najbardziej nawet wybrednych użytkowników.
Więcej na: https://go2boat.eu/

(Visited 459 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 5 marca, 2022
Reklama

Partnerzy serwisu

Zamknij